page header
Firma Piece Generatory pary Sterowniki Akcesoria Chromoterapia Materiały do budowy łaźni Kontakt
Firma
 
       
  Firma    
 
     
 

 

Nowości SAWO 2008

Nowością w naszej ofercie są unikalne kamienne piece do saun. Szkielet i elementy grzejne zbudowane są ze stali nierdzewnej natomiast korpus stanowią bloki litego kamienia.

Niezwykła, masywna konstrukcja pieca to całkowita nowość na rynku. Talk skandynawski (ang. Soapstone, niem. - Seifenstein) - to porowaty kamień stosowany od stuleci w saunach, ujawnia wszystkie swoje zalety tj: kumulacja ciepła, równomierne odparowanie wody i olejków eterycznych oraz wspaniała estetyka naturalnego kamienia.

Piece Altostratus, Cumulus i Nimbus dostępne są w kilku wersjach oraz w wersji ze sterowaniem zintegrowanym i zewnętrznym.

 
 
     
 
 

Sterowniki SAWO INNOVA

Seria Innova to unikalne połączenie nowoczesnej stylistyki i niezawodnej fińskiej technologii. Polecamy uwadze nowoczesne sterowniki Innova Touch i Innova Classic.

Sterowniki SAWO - oferta 2008 >>

 
 
     
 
 

Akcesoria Natural Line

SAWO jak zwykle wprowadza kolejne ciekawe i piękne akcesoria do Panstwa sauny. Tym razem polecamy serię NATURAL LINE w której drewno nie zostało pozbawione kory i dzięki czemu akcesoria mają niezwykle ciekawy design.

Akcesoria do sauny>

 
         
  fabryka sawo na filipinach   Fiński koncern SAWO jest jednym z wiodących w świecie producentów który oferuje elektryczne piece do sauny. Jako jedyny producent wszystkie modele pieców wykonuje z wysokogatunkowej chromowanej stali nierdzewnej.

Nowoczesny system zarządzania jakością został potwierdzony certyfikatem ISO 9001 (wydany przez niemiecką jednostkę certyfikującą TÜV CERT). Zatem wszystkie produkty zanim trafią do klientów są sprawdzane pod względem jakości i sprawności technicznej. Produkty SAWO zdobyły już zaufanie oraz uznanie klientów w wielu krajach Europy. Ponad 100.000 sprzedanych pieców rocznie, stanowi znakomitą rekomendację oferowanych przez nas wyrobów.

Wysoka jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjne ceny są gwarancją zadowolenia klientów.

 
         
  stoisko targowe sawo  

Piece i sterowniki do pieców

Nasza oferta obejmuje wszystkie rodzaje pieców elektrycznych i akcesorii do saun. Daje to możliwość doskonałego wyposażenia zarówno saun domowych (np: Mini, Mini X, Nordex, Scandia) jak i dużych saun publicznych (rodzina pieców Savonia).

Oferowane są również, wszystkie dostępne rodzaje sterowania - wewnętrzne dolne, środkowe, boczne a także pełne sterowanie zewnętrzne. Nasze produkty spełnią wszystkie preferencje miłośników "ciepła", a estetyczne akcesoria upiększą wnętrze każdej sauny.

Oferujemy także piece do saun w wersji FIBER, gdzie korpus ze stali nierdzewnej posiada dodatkową okładzinę z włókna światłowodowego.

 

 
         
  chromaterapia  

Chromoterapia

Nowym elementem naszej oferty są panele LED do chromoterapii. Leczenie światłem jest już szeroko uznanym faktem naukowym. Teraz dzięki nowoczesnym i energooszczędnym panelom LED, każda sauna może stać się centrum światłoterapii.
Więcej >>

 

 
  SAWO na targach AQUANALE 2007 (Kolonia / Niemcy)