Piece Sterowniki Akcesoria Oświetlenie Drewno Części zamienne Drzwi Wentylacja Nawilżacze Muzyka Przewody

Biuletyn branżowy

Kontakt

Sklep internetowy Saunaonline firmy Horn

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 541
od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00
Sterownik do pieca Helo EC50 ( moc pieca do 9 kW)

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

Sterownik Helo EC50 to prostota użytkowania i wyglądu.

 

To co proste z wyglądu zawsze wszędzie pasuje. To co proste w obsłudze nie sprawi nikomu kłopotu. I taki właśnie jest sterownik do sauny EC 50. Z wyglądu prosty i nie pozorny. Jak się okazuje sporo może i nie trzeba się przy nim wiele trudzić.


Czytelny wyświetlacz pozwoli na sprawne poruszanie się po menu i wszelkich ustawieniach. Za jego pośrednictwem włączysz piec, oświetlenie, ustawisz cza i oczywiście temperaturę. Sterownik ma zaprogramowanych kilka cykli pracy. Domyślnie ustawiony jest cykl od 0 do 3 godzin, ale można go wydłużyć do 6, 12, 24 lub przełączyć na tryb pracy ciągłej. Ponadto mamy dostępną funkcje pozwalającą na ustawienie i uruchomienie sauny o zadanej porze. Maksymalne opóźnienie to 10 godzin.

Oprócz funkcjonalności i wyglądu istotne jest także bezpieczeństwo. Panel można zablokować. Tak aby dzieci niepostrzeżenie nie zmieniły zadanych parametrów albo przez przypadek nie uruchomiły sauny.

Sterownik do sauny Helo EC 50 to propozycja dla osób lubiących coś prostego, eleganckiego, łatwego w obsłudze i ekonomicznego w zakupie. Pod tymi względami to najlepszy wybór.DANE TECHNICZNE

Moc pieca: do 9 kW
Wymiary: 11,5 x 18 x 2,7 cm


FUNKCJE STEROWNIKA

1) blokada przed dziećmi
2) Czas pracy: do 24 godz. lub ciągły
3) Timer: 10 godz.
4) Włączanie oświetlenia


« wróć

Podziel się

Spodobał Ci się nasz sklep? Pochwal się nim w popularnych serwisach społecznościowych!