Piece Sterowniki Akcesoria Oświetlenie Drewno Części zamienne Drzwi Wentylacja Nawilżacze Muzyka Przewody

Biuletyn branżowy

Kontakt

Sklep internetowy Saunaonline firmy Horn

ul. Sikorskiego 19
10-088 Olsztyn

tel 604 113 541
od pn do pt w godzinach od 10.00 do 17 .00

Brak produktu w magazynie. Przepraszamy

W skład zestawu wchodzi nawilżacz powietrza Saunamaestro i 3 olejki zapachowe do sauny fińskiej firmy Emendo.

Olejki sprzedawane są w buteleczkach o pojemności 500 ml. Każdy olejek jest o innym zapachu:
  • Koivu - zapach brzozy,
  • Metsä - zapach leśny,
  • Terva - sauna dymna.

Firma Emendo dba o naturalność wszystkich swoich produktów. Olejki zostały sporządzone na bazie naturalnych wyciągów roślinnych. Śmiało można powiedzieć, że są to jedne z najbardziej naturalnych olejków do sauny. Klienci cenią sobie to, że w saunie nie czuć żadnej chemii.

Olejki należy stosować w rozcieńczeniu z wodą. Proszę pamiętać, że bezwzględnie nie wolno polewać pieca olejkami bez rozcieńczenia. W jakim stosunku zmieszasz olejek z wodą zależy tylko i wyłącznie od tego czy wolisz delikatny, czy też bardziej intensywny aromat w saunie. Najczęściej na 1 l wody przypada od 5 do 30 ml olejku.

Przygotowaną wodą z olejkiem można polewać nawilżacze powietrza.


Nawilżacz powietrza Saunamaestro jest niezwykle prosty w budowie i użytkowaniu. Może również służyć do aromaterapii poprzez rozcieńczenie w wodzie, którą polewamy, olejków zapachowych. Dzięki przyjemnemu zapachowi i zwiększonej wilgotności powietrza warunki panujące w saunie stają się łagodniejsze.

W celu korzystania z właściwości nawilżacza należy zdjąć kilka wierzchnich kamieni z pieca, i w ich miejscu umieścić nawilżacz tak aby dnem dotykał do grzałki pieca. Polewanie wodą nawilżaczy zamiast zwykłych kamieni pieca ma dodatkową zaletę. Albowiem w ten sposób nie dopuszczasz do obniżenia temperatury w tak znacznym stopniu jak przy bezpośrednim polewaniu wodą kamieni, a jednocześnie również podnosisz wilgotność powietrza w saunie.

Kamienne nawilżacze wykonane są ze steatytu, który jest odporny na wysokie temperatury i nagłe jej spadki. W związku z czym bez obaw można je polewać wodą. Wlana woda wrze i wrzucana jest z nawilżacza do góry jak woda w fontannie za pośrednictwem trzech rurek. Ponieważ nawilżacz jest bardzo gorący woda bulgocze i syczy, dostarczając przyjemnych efektów dźwiękowych.Wymiary nawilżacza (średnice): 14,3 x 8,8 cm.

« wróć

Podziel się

Spodobał Ci się nasz sklep? Pochwal się nim w popularnych serwisach społecznościowych!